REKRUTACJA 2021/2022 - WAŻNE INFORMACJE

Utworzono: wtorek, 27, luty 2018 Poprawiono: czwartek, 08, kwiecień 2021

UWAGA RODZICE!!!

Z dniem 01.03.2021r./poniedziałek/ rozpoczął się okres rekrutacji dzieci na nowy rok przedszkolny 2020/2021.

Rodzice planujący edukację dzieci w naszym przedszkolu   zobligowani byli do:

Ø   pobrania  „Karty zapisu dziecka” - osobiście lub wklejając poniższy link w miejsce adresu URL :

Ø  wypełnienia jej,

Ø  złożenia jej do 26marca 2021r. w gabinecie  dyrektora, bądź u nauczycielek przedszkola.

Komisja rekrutacyjna dokonała naboru dzieci na nowy rok                   przedszkolny. Przepraszamy, ale listy przyjętych dzieci nie zostaną wywieszone w przedsionku przedszkola 09.04.2021 z powodu trwających ograniczeń w funkcjonowaniu placówki.
Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie dzieci, których karty zostały do tej pory złożone przez rodziców w przedszkolu, zostały przyjęte.
Listy przyjętych dzieci pojawią się w przedszkolu po zakończeniu obostrzeń.
Jednocześnie informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc
w przedszkolu - chętnych serdecznie zapraszamy.

Termin spotkania z Rodzicami nowo przyjętych  dzieci (w celu omówienia niezbędnych informacji organizacyjnych), ustalimy w najbliższym czasie. Informacja na ten temat pojawi się na stronie.

Informujemy, że na rok 2021/2022 planujemy następujące koszty:

*    Czesne za każdy miesiąc       - 500zł

*    Czesne na drugie dziecko  -  400zł

*    Dzień żywieniowy                 -   11zł

*    Wpisowe nowego dziecka     - 300zł

*    Wpisowe dziecka kontynuującego  edukację -200zł

/Wpisowe płatne jest jednorazowo w każdym roku/.

Prosimy o terminowe dopełnienie formalności.

Dyrekcja przedszkola
Copyright 2012 Przedszkole. Sw Teresa. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.